400 ₺ üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz
400 ₺ üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz
  0452 666 75 55
  0452 666 75 55


COVID-19 salgını nedeniyle çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla çalışma gün ve saatlerimizi düşürdük. Kargo firmalarıda bu dönemde saat kısıtlamaları ile ürün teslim almaktadır. Bu nedenle sitemizden yapılan siparişlerin kargolama süreleri uzatılmıştır. Bu süreçte bize verdiğiniz destek ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Siparişleriniz 2 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir.

Cumartesi - Pazar günleri kargo gönderimi yapamıyoruz.


Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Kargoya verilen ürünler bazı illerimizde merkezden ilçelere belirli günlerde dağıtım şeklinde yapıldığından farklılık gösterebilmektedir.


Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş tutarına göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.